Kdo jsme, co a jak děláme..

Jádro našeho týmu je tvořeno specialisty na TV technologie s dlouhodobou praxí. Digitální TV signály, sítě, TV přijímače a displeje jsou náš svět. 

Skuteční specialisté

Naši lidé jsou vyhledáváni nejen jako odborníci na moderní TV systémové technologie, ale také pro svůj dedikovaný přístup ke klientovi. Na tomto základě můžeme úspěšně rozvíjet partnerství s řadou mezinárodních společností provozující sítě stovek hotelů, nicméně  v naší klientské bázi si neméně ceníme dlouhodobých kontaktů například v segmentu menších regionálních hotelů a penzionů.

Vždy o krok napřed

Naše dohledové centrum umožňuje identifikovat problém a neprodleně provést servisní intervenci. Tím je podstatně snížena úroveň poruch a následných stížností nebo reklamací ze strany uživatelů. Více...  

Trvalá spolupráce s klienty

Poskytujeme trvalou podporu a rozvoj TV systémové technologie našich klientů. Podle náročnosti technologie a požadavků klienta lze zvolit příslušnou úroveň smluvní spolupráce. Více...

Rychle a spolehlivě

Našim smluvním klientům přednostně garantujeme servisní kapacitu pro urgentní servis TV systémové technologie. Více...


Naše domácí i zahraniční projekty

..kam nás práce zavane..

Naše hlavní působiště je již více než 10 let v ČR, kde dodáváme produkty a poskytujeme své služby největšímu počtu klientů. 


Mimo domácí teritorium pracujeme také na projektech v dalších evropských zemích. Jedná se zpravidla o dodávky a instalace TV systémů do mezinárodních hotelových řetězců.