Od návrhu přes realizaci a servis

AKTUÁLNĚ: DVB-T2...

...LTE...HEVC...H.265...4k...IPTV..

jste připraveni na změny TV vysílání ?


Naši klienti se na nás často obrací s požadavkem na konzultaci, neboť jsou konfrontováni celou řadou kusých a mnohdy i neodborných nebo zavádějících informací. Provozovatel TV systému, například hoteliér, správce bytového domu nebo i komerčního objektu s TV rozvody, dostává neuspořádané informace od různých zájmových skupin. Jsou zde na jedné straně výrobci a prodejci elektroniky (televizorů), dodavatelé antenní technologie (rozvody STA), provozovatelé TV vysílačů (České Radiokomunikace) a konečně samotní provozovatelé celoplošného nebo regionálního TV vysílání (veřejnoprávního i soukromého). U manažera zaměřeného na svůj hlavní obor činnosti ani nelze předpokládat, že by specifický přechod HD digitálního televizního vysílání sám vyhodnotil a projektově zvládnul. Poskytujeme potřebné poradenství a jsme schopni v případě zájmu problematiku přechodu na DVB-T2 plně zabezpečit.

Využijte formulář žádosti o konzultaci / nabídku:


Dále vybíráme z naší aktuální nabídky:

Dohledový on-line panel

Pro naše klienty poskytujeme aktivní dohled nad plnou fukcionalitou systému. Případné výpadky TV signálů nebo změny na straně vysílání tak můžeme řešit proaktivně a na vzniklou situaci reagovat dříve, než by mohla vzniknout nespokojenost nebo reklamace ze strany uživatelů. V hotelovém sektoru tak našim klientům pomáháme k zajištění nejvyšší kvality poskytovaných služeb, což se v konečném důsledku projevuje i poklesem negativních review komentářů na socialních sítích jako jsou například TripAdviser, Booking, nebo Expedia.

Zjistit více...


Prezentační displeje pro jednací místnosti, recepce, výtahy..

V dnešním světě rychlého přenosu informací již neobstojí firemní flipcharty, nástěnky a vývěsky. Pro interní komunikaci ve Vaší firmě, ale i pro prezentaci zákazníkům, slouží moderní Korporátní sytémy Digital Signage. 

Zjistit vice..  


TV displeje pro hotely, restaurace a komerční objekty

Moderní hotelový televizor je součástí designu pokoje a utváří komfortní prostředí. Zajišťujeme vše od architektonického návrhu po realizaci. Samozřejmostí je kompatibilita se systémem DVB-T2, kompletní hotelové funkce, online servis. Spolupracujeme s výrobci profesionállních displejů PHILIPS, SAMSUNG, LG a další. 

Zjistit více...


Zajištění a distribuce TV kanálů

Instalujeme rozšířenou nabídku TV kanálů s domácím i mezinárodním obsahem. Zpravodajské pořady, sport, tématické kanály, dokumenty, filmy. Lze dodat i zařízení pro prémiové kanály jako  je například Netflix, nebo HBO, které si hotelový host aktivuje pomocí svého Smartphone a zpřístupní si tak svoji domácí televizní nabídku. 

Zjistit více... 


Příslušenství

Dálkové ovladače dodávané včetně konfigurace pro hotelové použití, pro všechny běžné výrobce a modely hotelových televizorů. Rozšiřující moduly do TV centrály STA pro příjem nových kanálů v HD kvalitě.

Zjistit více...